WeCreativez WhatsApp Support
Sultangazi Demirdöküm Servisi
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
 

Servis Hizmetlerimiz

Sultangazi Demirdöküm Servisi
Kombi Bakımı
Kış şartlarında konforlu ve kesintisiz ısıtmanızı sağlamak, cihazınızın yakıt sarfiyatını düşürmek ve ömrünü uzatmak için senelik bakımlarınızı yaptırmayı unutmayınız,
Klima Bakımı
Klimalar ortamda yer alan her türlü kir, tüy ve bakterileri içerisinde biriktirir bu sebeple kötü kokularda yaya bilmektedir. Bakımları ise 6 ay ile 12 ayda bir yapılması gerekmektedir.
Petek Bakımı
Kış aylarında peteklerinizin verimini arttırmak için petek temizliğinin önemi büyüktür. Yapılan temizlik peteklerinizin ısı verimini arttırmakta ve evinizin daha fazla ısınmasını sağlamaktadır.
Genel Servisler
Kombi, Klima ve tüm iklimlendirme ve havalandırma sistemleriniz için gerekli olan tüm bakım, arıza tespiti ve onarım işlemleriniz garanti kapsamında yapılmaktadır.
http://www.demirdokumservisi.com/wp-content/uploads/2020/11/servisler-kombi-bakimi.jpg

Kombi Bakımı

Sultangazi Demirdöküm Servisi

Sene içerisinde yorulmuş olan ve performansı etkileyen malzemelerin temizlenmesi, ayarlarının yapılması ve kontrollerin yapılmasıyla oluşmaktadır. Kombi bakımı yapılmadan önce kombi yaz ve kış konumunda denenir. Herhangi bir sorun yok ise genleşme tankının havası kontrol edilir. Sıcak su ve Petek Kontrolü, Filtre temizliği ve Kontrolü, Brulör ve Elektrotların temizliği, Genleşme Tankının Havasının Kontrolü, Yanma ayarları kontrolü, Gaz kaçağı ve su kaçağı Kontrolü, Brülör kısmı temizlenir, elektrotları zımparalanır kombinin iç aksamı temizlenir. Gaz ayarları kontrol edilir. Filtrelerin temizliği yapılır ve kombi çalıştırılarak fonksiyonları kontrol edilir. Güvenlik ayarları kontrol edilir. En son olarak da Gaz kaçak ve su kaçak kontrolleri yapılarak son kontrol tamamlanmış olmaktadır.

Klima Bakımı

Sultangazi Demirdöküm Servisi

Klima Bakımlarınız 6 ay yada 12 ayda 1 kez yapılması gereklidir. Bakıma başlandığında ilk olarak cihaz çalıştırılır. Gaz ölçümleri yapılarak performansı kontrol edilir. Gazı eksik ise müşteri bilgilendirilir. Klimanın iç ünitesi özel bir kimyasalla kir , pislik ve bakterilerden arındırılarak temizliği yapılır. Flitreleri saf su ile temizlenir . İç fan pervanesi temizlenir . Dış ünite kontrol edilir test yapılır.

http://www.demirdokumservisi.com/wp-content/uploads/2018/10/inner_service_02.jpg

Neden Sultangazi Servisi ?

Sultangazi Teknik Servis teknisyenleri tüm marka ürünlerini çok iyi bilmekte ve gerekli özel ekipmanlara, teşhis/onarım cihazlarına ve en son güncel talimatlarına sahiptirler.
1
Kombim arıza yaptığında ne yapmalıyım?

Kombi arıza yaptığı takdirde önce kullanma kılavuzunda arıza giderme yöntemleri teknikleri uygulanır. Eğer arıza devam ediyor ise kombinizin marka ve modeline göre yetkili ve sertifika sahibi servis talep etmeniz gerekmektedir.

2
En iyi ısı tasarrufu hangi cihazda sağlarım?

Kombi dünyada ve Türkiye’de en iyi ısınma aracıdır. Kombilerde marka ve modeline göre, evin metre karesine göre, doğru tercih yapılır ise çok daha iyi ısı tasarufu sağlanır.

3
Bakımlar niye yapılır?

Kombide bulunan genleşme tankındaki basıncın yılda bir tazelenip tamamlanması ve daha uzun ömürlü sağlıklı bir yaşam için kombi bakımı yaptırılması uzmanlar tarafından tüm dünyada önerilir.

4
Kombi ve Petek bakımının faydaları nelerdir?

Kombi bakımı aylık %30 tasaruf sağlar ve ömrünü uzatır, daha aktif çalışır. Radyatör (petek) bakımı %40 tasaruf sağlar ve daha iyi ısı verir. Böylece radyatörler daha uzun ömürlü olurlar.

5
Kombiyi 24 saat açık tutmak tehlikeli midir?

Kombiyi 24 saat kullanılması açık tutulmasında hiç bir sakınca yoktur. Fakat biz uzmanlar kombinin haftada 1 saat dinlendirilmesini tavsiye ediyoruz.

http://www.demirdokumservisi.com/wp-content/uploads/2020/11/petek-bakimi.jpg

Petek Bakımı

Sultangazi Demirdöküm Servisi

Kış aylarında ısınmamızı sağlayan radyatörlerimizin yaz aylarında bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kış boyu kullandığımız peteklerimizin temizliklerinin de kalıcı şekilde yapılması gerekmektedir. Petekler de sorun yaşıyorsanız ya da bakımlarını yaptırmak istiyorsanız stres yaşamadan, telaşa kapılmadan firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Güvenli hizmetler ile radyatörlerinizin bakımlarını profesyonel şekilde yapmaktayız. Petek temizleme fiyatları ise firmamızda oldukça uygundur. Firmamız da işin ehli kişiler tarafından peteklerinizin temizliği yapılmakta olup fiyatlar ise uygun aralıklarda tutulmaktadır.

Şofben ve Termosifon Servisi

Sultangazi Demirdöküm Servisi

Dijital ekranların göstergesinin bozulması sonucu şofben bakımı yapılması gerekebiliyor. Şofben bakımının titizlikle yapılması gerekiyor. Bunun sebebi de daha güvenilir ve uzun ömürlü bir şofben kullanımını sağlar. Şofbenler dijital göstergeli olabiliyor, alırken buna dikkat edilmelidir. Şofbenler, markaya göre farklı tasarımlara sahiptir. Bazı markaların şofbenleri daha estetik ve küçük bir tasarıma sahiptir. Şofbenlerin küçük olması yerden tasarruf sağlanması bakımından da avantajlı olmaktadır. Bu tarz modellerde şofben bakımı daha kolay olmaktadır. Şofben bakımı ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri bizlere ulaşarak temin edebilirsiniz.

http://www.demirdokumservisi.com/wp-content/uploads/2020/11/sofben-bakimi.jpg

Servis talebiniz için bize ulaşın

Servis talebiniz için bize ulaşın

İletişim

0532 616 70 20
info@demirdokumservis.com
Muratpasa mh kamil cd no.62/A Bayrampaşa – İstanbul

Sultangazi Demirdöküm Servisi

0532 616 70 20

Tıkla Ara